Výsledky

VIII. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2018 

  • Petr Havlík, obor klempíř – stavební výroba, Střední škola stavební Jihlava
    • vyhrál Mistrovství ČR konané na Stavebním veletrhu v Brně
  • Matouš Adamec, obor zedník, Střední průmyslová škola stavební Havlíčkův Brod
    • byl na podzim 2018 jako žák 2. ročníku nejlepším českým zedníkem v republikové soutěži SUSO a na jaře 2019 vyhrál ve stejné soutěži regionální kolo a nominoval se do zářijového finále s titulem „Hvězda postupového kola".

VII. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2017 

  • Jan Smejkal, obor instalatér, Střední škola stavební Jihlava
    • 2. místo na národní soutěži Učeň instalatér 2018
  • Jan Mimra, obor truhlář, Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
    • 3. místo na Mistrovství republiky v oboru truhlář

VI. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2016 

  • Václav Prokopec, obor tesař, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
    • vyhrál Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí, které se konalo na Stavebním veletrhu v Brně
  • Radek Němec, obor instalatér, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
    • vyhrál krajské kolo a pak i celorepublikové finále soutěže instalatérů, které se konalo při veletrhu Schola Pragensis

V. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2015 

  • Jan Dolák, obor eletrikář-silnoproud, Střední průmyslová škola Třebíč
    • 2. místo na Mezinárodní přehlídce odborných dovedností žáků elektrotechnických škol v Chomutově a vyhrál 14. ročník Řemeslo Vysočiny 2016 
  • Jakub Šťastný, obor instalatér, Střední škola stavební Jihlava
    • vyhrál krajské kolo Instalatér 2016 a postoupil do republikového finále, kde mezi 28 účastníky obsadil 12. místo

IV. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2014

  • Marek Matoušek, obor instalatér, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
  • Jakub Kroupa, obor instalatér, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
    • ve dvojici vyhráli regionální kolo soutěže odborných dovedností oboru instalatér pořádaném Cechem instalatérů v Českých Budějovicích a ve finále porazili dalších 5 regionálních vítězů a stali se republikovými šampióny

III. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2013 

  • Václav Bezouška, obor zedník, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
    • obsadil 2. místo v republikové soutěži Obkladačská naděje, kterou pořádá Cech obkladačů ČR 
  • Richard Sláma, obor klempíř - stavební výroba, Střední škola stavební Jihlava
    • v rámci soutěže SUSO Čechy obsadil 6. místo, studuje s průměrem 1,1

II. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2012

  • Jan Kratochvíl, obor tesař, Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola
    • zvítězil v krajské soutěži odborných dovedností, kterou pořádá Cech klempířů, pokrývačů a tesařů a následně v zemském kole obsadil 4. místo.
  • Vojtěch Novák, obor instalatér, Střední škola stavební Jihlava
    • obsadil druhé místo v krajské soutěži odborných dovedností Učeň instalatér, kterou pořádá Cech topenářů a instalatérů.  

I. Stavba Vysočiny - Učeň roku 2011

  • Ladislav Peterka, obor instalatér, Česká zemědělská akademie v Humpolci
    • zvítězil na podzim 2011 v celostátní soutěži instalatérů, kterou pořádá Cech instalatérů ČR
  • Zdeněk Svoboda, obor pokrývač, Střední škola stavební Jihlava
    • obsadil druhé místo na Mistrovství ČR, které pořádá Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR 

 

 

Učeň roku

Partneři

  • Banner
  • Banner

Vypisovatelé

  • Banner
  • Banner
  • Banner

Spolek stavba VysočinySpolek stavba Vysočiny

Martin Pertl
předseda 

e-mail: info@stavbavysociny.cz
tel.: 737 555 677

Stavba Vysočiny zastřešuje soutěže:

Nahoru