Zobrazeno: 3011x

Na stavbě se podíleli

PřihlašovatelTERNI s.r.o., Jihlava
MajitelUDANAX s.r.o., Jihlava
ProvozovatelCLUB XANADU
Hlavní architektDESIGN s.r.o., Chotěboř
Hlavní zhotovitelTERNI s.r.o., Jihlava

Více o stavbě…

Podle požadavku investora řešil projektant dosud nepoužívané prostory v objektu obchodního střediska v části 2. NP tak, aby je bylo možno užívat jako hudební klub pro cca 100 návštěvníků.

Součástí jsou prostory hudební produkce se stylovým zařízením a malým tanečním parketem, zázemí baru, šatny, hygienické zařízení pro návštěvníky a zázemí pro personál.

Prostory se nacházejí v ŽLB skeletu s betonovými obvodovými a střešními panely. Vnitřní příčky byly z plných cihel. K dispozici byl prostor 22,0 x 13,0 m, světlá výška činí 3,15 m.

Návrh řešení počítal s kompletním vybouráním a uvolněním bývalé dispozice, protože navrhované řešení vyžadovalo jednak novou dispozici , tak i zásahy do střešního pláště a nová místa napojení na média (viz část PD). Vnitřní příčky jsou nyní z plynosilikátu, resp. sádrokartonových kcí, nové podlahy z litého epoxidu PVC nebo keramické dlažby. Omítky v sále jsou klasicky upravené netradiční výmalbou, v sociálních zařízeních jsou obklady nebo marocký štuk. Značný zásah do střešního pláště byl vynucen osazením potřebného VZT zařízení pro dokonalou pohodu v klubu. Pro dokončovací práce a pro zvýšení efektu byla použita řada netradičních materiálů – kovové obkladačky, marocký štuk, epoxidované stěrky, výrazná osvětlovací tělesa, audio a video systémy,zařizovací předměty, ...

Dominantou klubu je ojediněle řešený bar vybavený nejmodernější technologií.

Názor přihlašovatele: Proč by tato stavba měla získat nejvyšší odborné ocenění?

Club XANADU je výraznou špičkou mezi obdobnými zařízeními nejen v Kraji Vysočina, ale i v širším okolí, jak po stránce projekční tak i v zhledem k použitým materiálům a stejně tak po stránce kvalitně odvedené práce.

Virtuální prohlídka

jihlava-club-xanadu-bar-2

Ocenění

  • CENA VEŘEJNOSTI

Generální partner

  • Banner

Hlavní partner

  • Banner
  • Banner

Vypisovatelé

  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner

Spolek stavba VysočinySpolek stavba Vysočiny

Martin Pertl
předseda 

e-mail: info@stavbavysociny.cz
tel.: 737 555 677

Stavba Vysočiny zastřešuje soutěže:

Nahoru