Rezidence Stodůlky se těší velkému zájmu klientů

| Rubrika: Realizace mimo kraj | 483 zobrazení

Praha - Nové atraktivní bydlení roste v blízkosti stanice metra Hůrka a Centrálního parku ve Stodůlkách a po svém dokončení nabídne 117 moderních bytů. Generálním dodavatelem prací je akciová společnost PSJ, přičemž developerem projektu je její dceřiná firma Byty Hůrka s.r.o.

V oblíbené lokalitě, sousedící s rozlehlým parkem vhodným pro volnočasové aktivity a s výborným dopravním spojením, nabízí společnost Byty Hůrka byty za ceny, které oslovují klienty i v současné době. „Rezidence Stodůlky je díky dispozičním řešením bytů, kvalitnímu vybavení a celkové vizuální atraktivitě projektu hodnocena našimi klienty velmi kladně ve smyslu „kvalita za dobrou cenu“. To, že jsme se vydali správnou cestou, potvrzuje i fakt, že stavební práce probíhají ještě v podzemních podlažích, ale již třetina bytů má své majitele a každý týden přibývají další,“ uvedl Pavel Tošovský, projektový manažer PSJ.

Prodej těchto bytů zajišťuje společnost Svoboda&Williams pod značkou FeelHOME. „Rezidence Stodůlky je ve své kategorii aktuálně nejlépe se prodávající projekt v nabídce naší společnosti“, potvrdil Prokop Svoboda. Klienti hodnotí kladně nejen lokalitu a cenu, ale i příznivé nastavení platebních podmínek, kdy většina kupní ceny je hrazena po kolaudaci objektu.

Projekt je financován Komerční bankou. „Jsme přesvědčeni o kvalitě projektu Rezidence Stodůlky, a to především díky velmi žádané a perspektivní lokalitě a kvalitě bydlení, nabízené za vysoce konkurenční ceny. Pro klienty, kteří budou mít zájem o koupi bytu v Residenci Stodůlky, jsme připravili atraktivní podmínky hypoték s tříletou a delší fixací úrokové sazby. Kromě zajímavé úrokové sazby a zpracování úvěru a ocenění zdarma, může klient získat i vedení běžného účtu na 1 rok zdarma. Na našich pobočkách jsme určitě připraveni poskytnout zájemcům o nákup bydlení kompletní servis v oblasti hypotečního financování,“ uvedl Tomáš Urban, vedoucí Mimobankovní distribuční sítě Komerční banky.

Rezidence Stodůlky je dílem architektonického studia PH6 atelier, které pro bytovou novostavbu v Praze 5 zvolilo netradiční řešení dvou objektů – třináctipodlažního a čtyřpodlažního propojených v přízemí, s relaxačním atriem a parkovou úpravou. Každá z bytových jednotek, o výměře 36 až 86 m2, bude disponovat sklepem a minimálně jedním garážovým stáním. Převážná většina bytů bude mít balkon, lodžii nebo terasu. Celkem 6 bytů je nabízeno v dispozičním řešení 1+kk, pro 74 bytů je počítáno s variantou 2+kk a 37 největších bytů developer zkolauduje jako 3+kk. Všechny byty umožňují variantní uspořádání dle preferencí klienta. Samozřejmostí výbavy bude přípojka na datové sítě, telefon a rozvody společné televizní antény.

Velkou předností projektu Rezidence Stodůlky je jeho umístění. Do 300 metrů od pozemku zde rodiny naleznou veškerou občanskou vybavenost a zdravotnické zařízení. Ocení blízkost metra, centra Stodůlek, škol, přírody v podobě Centrálního parku, sportoviště nebo obchodních domů Kaufland a XXXLutz.

zdroj: www.psj.cz

Zpět do rubriky

  • Banner
  • Rieder
  • Pragoprojekt
  • PKS okna
  • Štěrk
  • Cech obkladačů
  • Wienerberger
  • Bosch
  • Cech podlaharu CR